KAREL İletişim Ürün ve Entegrasyon Çözümleri

KAREL SAYFASI HAZIRLANIYOR

İkra Telekom İnovasyon olarak; gerek hizmet gerekse yerleşmiş kadromuz ile uluslararası pazarlarda etkin olan taraflara dünya ses iletişimi alanındaki tüm gelişmiş ürünleri, analog ve hibrit tabanlı pbx telefon santralleri ile etkin iletişim çözüm ve esnek yapı sayesinde her türlü ses iletişimine ait uygulamaları kullanıcının hizmetine sunarız.

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santrallerini ihtiyaç duyduğunuz kapasite ve/ya kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Verimliği arttıran iletişim çözümlerinde KAREL iletişim platformu başta olmak üzere, ALCATEL-LUCENT iletişim sistemleri ve bulut platform destekli 3CX iletişim sistemleri hizmeti vermekteyiz.


Ana Sayfa
ikratelekom-inovasyon

Yardıma mı ihtiyacınız var? 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Destek isteğiniz için aramanız ve/ya iletişim e-mail 'i göndermeniz yeterli. Temsilci arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Bizi 7/24 arayabilir, her türlü teknik destek, servis, keşif ve kurulum talepleriniz, şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, satış sonrası aldığınız ürünlerimizle ilgili destek talebinde bulanabilirsiniz.